Godziny otwarciaPon-Pt 8:00 - 18:00 | Sob: 10:00 - 14:00

Czyszczenie chemiczne – od teraz w Technologii Wet Cleaning

Nie każde ubranie nadaje się do klasycznego prania wodnego, które może je uszkodzić, powodując np. deformację fasonu, utratę koloru czy zmianę struktury tkaniny. Dla takich rzeczy doskonałym rozwiązaniem jest specjalistyczne czyszczenie wodne w najnowszej technologii Wet Cleaning, które oferuje nasza pralnia w Toruniu! Od teraz w wodzie mogą być prane tkaniny „trudne” takie jak:

  • wełna – np. garnitury, płaszcze,
  • kaszmir,
  • jedwab,
  • wiskoza.

Pranie ubrań następuje automatycznie, a dzięki zastosowanym środkom jesteśmy w stanie pozbyć się nawet najbardziej uporczywych plam czy zabrudzeń.

Na czym polega czyszczenie odzieży w systemie Wet Cleaning?

W tym procesie zamiast używanego wcześniej w czyszczeniu chemicznym rozpuszczalnika PER, dziś używa się niewielkiej ilości wody oraz specjalistycznych środków czyszczących. Dzięki specjalnie zaprojektowanym pralnico-wirówkom, woda jest rozprowadzana po odzieży poprzez system delikatnego natrysku, co w połączeniu z odpowiednią kombinacją środka piorącego i odżywki, przeznaczonych do konkretnych rodzajów tkanin, daje spektakularny efekt końcowy. Ubrania są żywsze kolorystycznie, doprane i pachnące oraz zdecydowanie przyjemniejsze w dotyku.

Jakie ubrania kwalifikują się do czyszczenia w systemie Wet Cleaning?

Wszystkie ubrania przeznaczone do czyszczenia chemicznego (na metkach oznaczone jako „P w kółeczku” oraz „W w kółeczku”, a także wszystkie pozostałe, które można prać w wodzie.

Jak wygląda proces prania?

Odzież przed każdym czyszczeniem jest bardzo dokładnie oglądana. Sprawdza się czy na pewno kwalifikuje się do tego typu czyszczenia. Dopiero później – po odpowiednim zabezpieczeniu – poddajemy ją obróbce na stole detaszerskim, by wstępnie usunąć wszelkie plamy i zabrudzenia. Następnym etapem jest pranie. Po odwirowaniu i suszeniu, ostatnią czynnością jest prasowanie. W ten sposób klientowi zostają zwrócone czyste i pachnące świeżością ubrania. Gwarantujemy krótkie terminy realizacji usługi oraz atrakcyjne ceny! Zapraszamy do naszej pralni w Toruniu!

PRALNIA COMBINATH

ul. Rydygiera 43
87-100 Toruń
tel: 530 955 261
pralnia@combinath.pl
NIP: 956-216-27-58

Punkty przyjęć:

Pralnia Combinath
ul. Rydygiera 43, Toruń
pon-pt: 8:00 - 18:00
sob: 10:00 - 14:00

Punkt WRZOSY (Zakład Krawiecki)
ul. Kwiatowa 4F, Toruń
pon-pt: 10:00 - 17:00

Punkt JAR (Zakład Krawiecki)
ul. Watzenrodego 15/25, Toruń
pon-pt: 10:00 -18:00, sob: 10:00 - 14:00

Punkt MACIEJ (Zakład Krawiecki przy targowisku MACIEJ, Pawilon nr 112)
ul. Konstytucji 3 Maja, Toruń
pon-pt: 10:00 - 18:00

Polub nas na facebooku i dowiaduj się o aktualnych promocjach!

Pralnia Combinath © 2024. All rights reserved.